emresancnc@hotmail.com
+90 505 924 08 17 & +90 537 507 08 17
HAKKIMIZDA


2000 yılında ANKARA İVEDİK ORGANİZE SANAYİ bölgesinde faaliyetine başlamış ve bu tarihden itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur.

2010 yılında EMRESAN CNC ROUTER MAKİNE İMALATI faaliyeti  olarak bu günümüze ; makine model sektöründe ahşap ve alüminyum işleme, mermer sektöründe ise granit gibi sert taşlar işlemek için yüksek teknolojili cnc makineler üretmektedir.Şu anda kapalı ve açık olmak üzere toplam 500 metrekarelik alan üzerinde hizmet ve üretim yapmaktayız.

Sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla kalitesinden ödün vermeden daima üretilen ürünlerin tüm yedek parçaları markalı,belgeli ve ithalatı sürekliliği olan ürünlerdir.EMRESAN MAKİNE’nin ürettiği yurtiçinde ve yurtdışında bulunan makinelerin tümü faal olup tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.

EMRESAN MAKİNE yurtiçinde ve yurtdışındaki müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir.Bu sebep ile hedefimiz;satın alınabilir,ileri teknoloji makineleri üretmek ve bu makinelere güvenilir bir satış sonrası hizmet vererek müşterilerimizin sürekli memnuniyetini korumaktır.

Müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu hedefleyen firmamız,prensipleri ve güçlü kadrosu ile devamlı büyüme yolunda yatırım ve çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz ; sınırsız müşteri memnuniyeti olup, kaliteli,dayanıklı ve uzun ömürlü tezgah üretmekdir.
                                                                                                                                                                                                                                                                         SAYGILARIMIZLA                    
 EMRESAN CNC ROUTER MAKİNA İMALATI

 
İVEDİK ORGANİZE SANAYİ ÖZPETEK SİTESİ
1390.SOKAK NO: 25 YENİMAHALLE-ANKARA
emresancnc@hotmail.com
+90 505 924 08 17
+90 537 507 08 17